» Firmast
 » Teenused
 » IKEA transport Eestisse - kauba tellimine
 » Hinnapäring
 » Kontakt


 
 
Tingimused
  • Kliendil on õigus peale toodete eest tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates Tinko OÜ elektronposti aadressile tinko (ät) tinko.ee vastavasisulise teate koos tellimuse numbriga ning oma arvelduskonto numbriga või helistades Tinko OÜ kontakttelefonil 5037002.
  • Tarbijal on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
    Tagastatav kaup peab olema kasutamata või kahjustatud ning peab olema originaalpakendis. Tagastatav toode peab olema komplektne (sisaldama kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid – kruvid, juhtmed jne). Kauba tagastamiseks tuleb saata e-kiri aadressil tinko (ät) tinko.ee. Kirjas peab olema järgmine info: tagastatav kaup, tellimuse number ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda. Kauba eest tasutud summa, muu hulgas tarbija kantud asja kättetoimetamise kulud tagastatakse kliendi arveldusarvele peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
  • Kliendi ja Tinko OÜ vahel toodete tellimise, ostmisega ja tagastamisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse (aadressil Rahukohtu 2, 10130 Tallinn või e-posti aadressil avaldus@komisjon.ee) või Tallinna Linnakohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.
    Täpsem info vaidluste kohtuvälise lahendamise kohta www.tarbijakaitseamet.ee ja www.komisjon.ee.
Tinko OÜ - Tallinn, Estonia - Phone +372 5037 002
©2006 Tinko OÜ. All rights reserved. Kõik Õigused Kaitstud.